Kontomatik to aplikacja służąca do weryfikacji naszego danych osobowych klienta. Jest ona znacznie szybsza niż przelew tradycyjny, dzięki czemu skraca czas oczekiwania na pieniądze.

Pożyczkodawca udziela pożyczek osobom pełnoletnim, które są obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej i posiadają udokumentowany dochód. Ponadto należy mieć PESEL, rachunek bankowy oraz aktywny telefon komórkowy. Spełniasz te wymagania? Śmiało wypełnij wniosek, a od razu poznasz decyzję.

Jeśli spełniasz postawione przez pożyczkodawcę warunki, możesz ubiegać się o pożyczkę. Wystarczy złożyć wniosek, który udostępniamy na naszej stronie internetowej. Kalkulator pożyczkowy pomoże ci wybrać odpowiednią kwotę pożyczki, dostosowując wysokość rat do twoich możliwości finansowych. Sprawdź kilka wariantów, aby wybrać najlepiej dopasowaną do twoich potrzeb opcję.

W celu wzięcia pożyczki, powinieneś przygotować dowód osobisty oraz numer PESEL. Pożyczkodawca nie wymaga innych dokumentów. Jeśli zajdzie taka konieczność, konsultant poinformuje cię o tym w trakcie rozmowy telefonicznej.

Pożyczkodawca udzieli ci pożyczki, o ile pozwala na to twój dochód. Decyzję poznasz po wypełnieniu wniosku z naszej strony internetowej.

Niestety pożyczkodawca nie udziela pożyczek osobom bezrobotnym. Wymaga posiadania stałego dochodu, który pozwala terminowo spłacać należności. Co ważne, wynagrodzenie nie musi pochodzić wyłącznie z umowy o pracę. Mogą to być również umowa cywilnoprawna, własna działalność gospodarcza, kontrakt, świadczenia emerytalne bądź rentowe.

Oferta pożyczki zostanie przesłana niezwłocznie na twojego maila.

Pożyczkodawca nie wymaga posiadania nieruchomości, które będą zabezpieczeniem pożyczek.

Tak, pożyczkodawca weryfikuje klientów w rejestrach dłużników. Dzięki temu zyskujemy pewność, że osoba, której zostanie udzielona pożyczka, będzie w stanie ją spłacić.

Każdy wniosek zostanie rozpatrzony indywidualnie. Uzupełnij formularz, a twoja aplikacja zostanie dokładnie przeanalizowana.

Weryfikacja tożsamości klienta odbywa się przez usługę Kontomatik.

Podstawowym powodem jest niespełnienie jednego z warunków przedstawionych przez pożyczkodawcę. Pod uwagę jest brane wiele czynników, dlatego możesz starać się o pożyczkę po raz kolejny po upływie 30 dni.

Wypłata pieniędzy następuje od razu po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pożyczkowego.

Pożyczkodawca daje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. Dzięki temu zmniejszysz jej całkowity koszt. Jeśli chcesz to zrobić, skontaktuj się z doradcami klienta, aby poznać konkretną kwotę do spłaty.

Niespłacanie pożyczki w terminie grozi konsekwencjami. Należą do nich dodatkowe odsetki oraz zgłoszenie klienta do rejestru dłużników, co będzie mieć negatywny wpływ na jego historię kredytową.

W celu kontaktu z Biurem Obsługi Klienta możesz wypełnić formularz kontaktowy bądź zadzwonić na infolinię. Wszystkie informacje znajdują się w zakładce kontakt.